İdari İşler Birimi

GÜVENLİK
Bölgemiz 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve ilgili mevzuatına uygun olarak hizmet alanı içerisinde 7/24 esasına göre koruma ve güvenlik hizmetlerini sağlamaktadır.
Özel mülkiyet olan fabrika sahaları dışında kalan alanlar ve Bor Karma OSB sorumluluğunda olan diğer alanlar Bor Karma OSB Güvenlik birimi koruması altındadır.
Çalışmaları halen devam etmekte olan CCTV (Kapalı Devre Görüntüleme) sistemi devreye alınmasıyla birlikte bölgemiz 7/24 esasına göre kamera sistemi ile de gözetim altında olacaktır.
PEYZAJ
Bor Karma ve Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan yeşil alanların periyodik olarak bakımlarının yapılması, ilaçlanması, çim ekilmesi ve ağaçlandırma çalışması devam etmekte olup, OSB’lerin kuruluş amacına uygun çevre dostu olan bir OSB olma çalışmalarımız devam etmektedir.
KARLA MÜCADELE
Kış mevsiminde karlı günlerde, don ve buzlanmaya karşı Bor Karma OSB yolları 7/24 saat açık olacak şekilde tuzun asfalt ve çevreye verdiği zararlar göz önünde tutularak karla mücadelede solüsyon uygulaması yapılmaktadır.
KANTAR
Bölgemizde bulunan 100 tonluk kantar, katılımcılarımıza ait araçların ya da dışarıdan gelen araçların yük tartımlarını gerçekleştirme hizmeti vermektedir.