BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırtmaz.

BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır: 
Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek.

Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek  Kişisel bilgilere sadece yetkili BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ yöneticileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.