Kullanım Koşulları

www.borosb.org.tr  alan adları altında yayınlanmakta olan, BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’nin Resmi Web Sİtesi'ndeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ile bağlı genel müdürlükleri veya bağlı şirketlerine aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 'nin sitesindeki bağlantılar sizi BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ağının dışına götürebilir. BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylık sağlama amacıyla sunulmaktadır. BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ, BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 'ne bağlı genel müdürlükler, şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ veya bağlı genel müdürlük ve şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ sorumlu tutulamaz. İnternet aracılığıyla BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 'ne ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından BOR KARMA VE DERİ İKTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ sorumlu tutulamaz